Атака титанів Вікі
Advertisement

Райнер Браун (ライナー・ブラウン Rainā Buraun) - випускник 104-го Кадетського корпусу, а також колишній член Розвідувального корпусу.

Особистість[]

Райнер - пристрасна і чесна людина з сильним почуттям обов'язку, переконує інших також серйозно ставиться до військової служби. Він, здається, більше думає про інших, ніж про себе, часто бере чужу ношу на себе. Завдяки неймовірній харизмі він легко встановлює контакт з оточуючими, товариші по службі переконані в його надійності і довіряють йому. Райнер став, за його словами, "старшим братом" для кожного з них.

Проте, у Райнера простежуються явні емоційні і психічні проблеми. Через почуття провини за свої дії, у нього проявляються симптоми біполярного розладу особистості, на користь асоціальної поведінки. Намагаючись придушити ці спогади, він втрачає свою справжню особистість, що іменується "солдатом". Зворотний бік його характеру існує за рахунок вимушеної відданості народу Марлі - "воїн". Між "воїном" і "солдатом" існують суттєві відмінності, оскільки, перша особа жорстока і фатально не знає жалю. Райнер неодноразово показував глибоку зневагу до себе, називаючи себе "лиходієм" або "вбивцею, чий термін визначений", розуміючи, що подібні емоції можуть відчувати тільки Бертольт і Енні. Він часто ризикує собою, іноді більше, ніж потрібно, в спробі викрасти Ерена і Імір, чиї цілі, на його думку, більш розумні і мудрі.

Зовнішній вигляд[]

Людська форма[]

Райнер дуже високий, м'язистий і широкоплечий. У нього коротке світле волосся і суворі риси обличчя: широке підборіддя, прямий ніс і лякаючі бурштинові очі з маленькими зіницями. Все це надає йому досить грізний вигляд.

На службі носив стандартну форму Розвідки з темно-зеленою футболкою з трикутним вирізом. Його звичайний одяг складається з світлої сорочки і чорних штанів.

Форма Титана

Зріст Броньованого Титана становить 15 метрів. Його тіло вкрите дуже міцною бронею (досить міцною, щоб пробити стіну, не пошкодивши при цьому себе), за винятком паху, пахв і підколінних ямок. Також, щиток в області рота може зрушуватися, щоб оголити щелепи, плюс у нього немає губ. Крім цього помітних анатомічних деформацій немає.

Біографія[]

Райнер приходить з таємничого місця поза стінами (його батьківщини), щоб почати місію по нападу на людство в 845 році. Крім того, що Бертольт Фубар і Марсель були його друзями дитинства, про його минуле мало що можна сказати. Місією їхньої групи було заволодіти силою останнього Титана в стінах.

Сьогодення[]

Падіння Шіґаншіни[]

Файл:Reiner Braun.jpg

Райнер вперше з'являється 845 році як Броньований Титан, незабаром після того, як Титан Колос пробиває діру в Стіні Марія. Під час хаосу Райнер входить в місто у своїй формі титана і пробивається до внутрішніх воріт. Він руйнує їх з розбігу дозволяючи іншим титанам вторгнутися на територію Марії. Потім він видає себе за біженця, і перебуває в таборі разом з іншими, оскільки він не був достатньо дорослим щоб вступити на службу в Збройні сили.

104-й Кадетський корпус[]

Через два роки після руйнування Стіни Марія, Райнер вступає на службу в збройні сили і стає членом 104-го Кадетського корпусу. У перший день навчання Райнер - один з декількох студентів, яких викладач Кіт Шадіс не намагається принизити, оскільки Райнер вже пройшов обряд посвячення.

Після неодноразового провалу, з управління ППМ, Ерен звертається за порадою до своїх товаришів по службі, і одними з них були Райнер і Бертольт. Хоча спочатку недружній до Ерена і Арміна, Райнер швидко змінює своє ставлення до них після того як дізнався про них трохи краще. Він каже що вони теж з району Шіґаншіна і хочуть вступити в Розвідку. І він розділяє бажання Ерена повернути свою втрачену батьківщину, і в кінцевому підсумку погоджується допомогти Ерену.

Під час навчання рукопашному бою, він радить Ерену ставитися до своїх обов'язків солдата серйозно.

Файл:Енні тренутся з Ереном.gif

Помічаючи Енні, яка ухиляється від навчання, він пропонує їй спаринг з Ереном. Після спостереження за тим як Енні легко перемогла Ерена, він ніяковіє битися з нею, але його переконує Ерен і він був швидко переможений.

Райнер відзначений Кітом Шадісом, як володар виключної розумової і фізичної сили духу, а також великої здатність завоювати довіру його товаришів. Але він в кінцевому після завершення навчання він ставати 2-рим серед кращий, поступаючись тільки Мікасі Аккерман.

Навігація[]

Джерело Розвідкорпус
Розвідкорпус логотип
Командувач Ханджі Зое
Капітани команд Леві Аккерман
Командири загонів Майк Захаріас  · Дірк  · Марлен  · ; Клаус  · Діта Нес
Лідери команд Даріус Баер-Варбрун
Отряд Леві Петра Рал  · Оруо Бозард  · Гюнтер Шульц  · Елд Джин
Ерен Йегер  · Мікаса Аккерман  · Армін Арлерт  · Жан Кірштейн  · Конні Спрингер  · Саша Браус
Члени загонів Ільзе Лангнар  · Браун  · Нанаба Ренне  · Люк Цис Хеннінг Герга Дітер Мобліт Бернер Кейджи  · Юрген Іван Pere Томас  · ЛаудаРашад  · Н "Окуляри" Марло Фройденберг  · Флок  · Гордон  · Сандра
Колишні члени Ервін Сміт 11-ї командиручий Кіт ШадісРайнер БраунБертольт Фубар ІмирХісторія Рейсс
Атака титанів: Вибір без жалю Ізабель Магнолія Фарлан ЧерчФлагон Дарлетт Сайрам
Advertisement